...forge your ideas

Kovovýroba Torotech s.r.o.

Zajistíme pro vás kompletní kovovýrobu od dělení materiálu, ohýbání, výrobu svařenců i s dopravou až na místo s následnou montáží.

K
Dokončených projektů
+
Zákazníků z ČR i ze zahraničí
Specializovaných profesionálů
dní
Průměrný čas na výrobu

Služby v kovovýrobě pro vás zajišťujeme již od roku 2007

Jsme česká zavedená a prosperující společnost, která se zabývá dělením materiálů, ohýbáním, svařováním a montáží. Zakládáme si na kvalitě a včasném dodání, a proto mezi naše zákazníky patří nejen ryze české firmy, ale i renomované mezinárodní společnosti, a to z různých odvětví průmyslu.

Jako malá firma s partou nadšenců udržujeme individuální přístup ke každému zákazníkovi. Dokážeme zajistit kompletní zakázkovou výrobu od vytvoření technologie až po kompletní výrobek s povrchovou úpravou a dopravou na místo.
Zakládáme si na nejvyšším možném standardu našich služeb, což začíná u pečlivého výběru dodavatele technologií i materiálu.

NAŠE SLUŽBY

Klademe důraz na vaše požadavky, a proto stále rozšiřujeme naše služby. Neváhejte se na nás obrátit i s nestandardním požadavkem.

řezání laserem_ Laserové pálení - trumf_ laserová řezání kovů

LASEROVÉ PÁLENÍ - TRUMPF

Jsme specialisté na pálení laserem. Provádíme ho na stroji Trumpf, který je zárukou vysoké kvality pálení.

pálení, řezání plazmou - plazmové a autogení řezání, pálení

PLAZMOVÉ A AUTOGENNÍ PÁLENÍ - ESAB

Zaměřujeme se také na plazmové a autogenní pálení, které provádíme na stroji Suprarex, který zajišťuje rychlý a kvalitní řez.

cnc ohýbání- TRUMPF TruBend 3120

CNC OHÝBÁNÍ - TRUMPF TruBend 3120

Nabízíme ohýbání a hranění materiálů od plechu po ušlechtilou ocel. Zvládneme nejen malé nebo velké díly, ale i složité ohyby.

Úkosování, kovovýroba, torotech

Úkosování

Úkosováním dosáhnete sražení hrany, což je skvělá příprava pro svár a cesta k vyšší kvalitě svařenců. Můžeme nabídnout úkosy typu V, X a K přímých hran.

Tryskání, povrchové úpravy

Tryskání

povrchové úpravy kovů – čistění, vyhlazení, sjednocování, zdrsňování odstraňování povrchové rzi z kovů nebo barev, renovaci zašlých povrchů z kovu i dřeva, čištění povrchů

výroba svařenců, svařování

VÝROBA SVAŘENCŮ

Svařence vyrábíme na zakázku podle vašich požadavků či podle vámi dodané výkresové dokumentace. Svařujeme běžné konstrukční i nerezové oceli.

Značení výrobků, kovovýroba, torotech

Značení výrobků

Pomůžeme vám a označíme výrobky přesně pro vaší potřebu. Výrobek označíme logem, názvem výrobku, firmy, výrobním číslem, EAN kódem či jakoukoli jinou značkou.

doprava a montáže

Doprava a montáže

Nabízíme možnost dopravy výpalků a svařenců na místo určení. Náš montážní tým vám rád na místě namontuje kovové konstrukce z naší (i cizí) výroby.

Orientační kalkulátor

Zadejte rozměry výpalku a okamžitě uvidíte orientační cenu. Následně můžete objednávku odeslat a my se Vám ozveme s upřesněnou nabídkou.

Co dalšího je důležité vědět o naší spolupráci?

Termín dodání

Pro orientační termín dodání prosím počítejte s průměrnou výrobou 10 dní. V případě potřeby urychlení termínu nás prosím kontaktujte.

Zadání poptávky / zakázky

Pro zrychlení dodávky nám posílejte dokumentaci k výrobkům v těchto formátech: .dxf, .dwg, .stp. Pokud tuto možnost nemáte, rádi návrh překreslíme v rámci našich služeb.

Cena

V případě požadavku na cenovou nabídku se na nás obraťte na uvedených kontaktech níže.

REFERENCE

…Byli jsme mile překvapeni, jak firma rychle zareagovala a vyšla nám vstříc. Celou akci jsme společnými silami zvládli ke spokojenosti nás všech a musím tedy spolupráci vyhodnotit jako velmi podařenou s profesionálním přístupem. Za zmínku stojí neuvěřitelná flexibilita zaměstnanců, jejich pozitivní přístup jak při ladění podrobností k zakázce, tak i řešení…

5/5

Jiří Zajíček

Production manager

Vor ca. einem Jahr suchten wir einen neuen Lieferanten fur unsere
Stahischweifskonstruktionen. Hierbei war uns besonders wichtig eine langfristige Kunden-Lieferantenbeziehung aufzubauen. Mit Fa. Toro Tech haben wir den richtigen Partner gefunden, der uns die bendtigte Qualitat zuverlassig und mit verlasslichen Lieferzeiten liefern kann. Zudem konnen wir unsere Waren auch zu guten Preisen beziehen…

5/5

Jochen Behl

Behl GMBH

DOKUMENTY

Poslání firmy

Posláním firmy je budování dlouhodobých a vzájemně výhodných vztahů se zákazníky, abychom se stali spolehlivým a dlouhodobým partnerem.

Všeobecné obchodní a dodací podmínky

PLATNÉ ODE DNE 01.06.2019
Obchodní podmínky mezi společností TORO TECH s.r.o. jako dodavatelem výrobků nebo služeb a kupujícím/objednatelem.

Etický kodex

Ve firmě TORO TECH s.r.o. se každý jednotlivý zaměstnanec zavazuje k chování a jednání podle základního vzoru kritérií.

Reklamační řád

PLATNÝ ODE DNE 01.06.2019
Tento reklamační řád upravuje postup a podmínky pro uplatňování práv a nároků z odpovědnosti za vady dodávek výrobků společnosti TORO TECH s.r.o..

Všeobecné nákupní podmínky

PLATNÉ ODE DNE 01.06.2019
Slouží v plném rozsahu pro nákup zboží a dodávky služeb.

Reklamační protokol

V případě reklamace stáhněte dokument kliknutím na ikonu nebo nadpis a vyplněný prosím odešlete na info@torotech.cz.

Vize 2020

Chceme se neustále rozvíjet, a proto jsme si dali za cíl etablovat se na zahraničních trzích, kde můžeme načerpat nové zkušenosti a technologie. Díky tomu budeme moci zajistit lepší kvalitu našich služeb i doma v Čechách. Do roku 2022 budou zahraniční zákazníci tvořit 30 % z našeho obratu.

s velkým potěšením vám oznamujeme otevření nové lakovny!

Už nemusíte řešit lakování vašich výrobků mimo firmu TORO TECH, nyní si můžete výpalky nechat nalakovat přímo u nás.

Nově totiž poskytujeme i práškové lakování!

Oficiální zahájení provozu je 1.1.2024, ovšem objednávky můžete zadávat už nyní.