...forge your ideas

Jak dopadl rok 2020

2020

Pandemie a my

I přes situaci ovlivněnou pandemií COVID-19 jsme si v roce 2020 vedli dobře. U některých ukazatelů jsme zaznamenali pokles oproti předchozímu roku, avšak se nejednalo o špatný rok a někde jsme dokonce zaznamenali růst. Loňský rok byl pro nás všechny výjimečný. Rok 2020 byl první, který jsme celý zvládli pod novou strukturou vedení, soustředili se pouze na strojírenství, bojovali s pandemií a přes tohle všechno to byl pro nás historicky obratově 5. nejlepší rok.

Zahraniční trhy

Výrazný nárůst se projevil u našich zahraničních zákazníků. Loni jsme měli vizi, že bychom chtěli do roku 2022, aby naši zahraniční zákazníci tvořili 30% z našeho obratu. Naše vize se téměř naplnila už v loňském roce, kdy se nám podařilo krásných 29,67%.

Co dále?

Vize tedy ještě naplněná není, budeme na ní pracovat i letos a i na dalších bodech, které nás posouvají, abychom mohli říct, že máme VÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ. To je přeci ten důvod, proč to děláme. Abychom si mohli zase za rok říct, že jsme se posunuli a nebavili se pouze o jednom ukazateli, loni se nám taky dařilo držet průměrně zakázku ve výrobě 9 dní a úspěšně plnit termíny našich zákazníků na 65%.

To co děláme, děláme pro Vás a my i letos budeme pracovat na našem nadšení, pozornosti a orientaci na výsledek, se kterým budete spokojeni.

s velkým potěšením vám oznamujeme otevření nové lakovny!

Už nemusíte řešit lakování vašich výrobků mimo firmu TORO TECH, nyní si můžete výpalky nechat nalakovat přímo u nás.

Nově totiž poskytujeme i práškové lakování!

Oficiální zahájení provozu je 1.1.2024, ovšem objednávky můžete zadávat už nyní.